HEATEGEVUS

1. JAANUAR 2019 – SA TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUMI LASTEFOND

2. VEEBRUAR 2019 – PÄÄSTELIIT

3. MÄRTS 2019 – LOOMUS

4. APRILL 2019 – VÄHIRAVIFOND “KINGITUD ELU”

 

5. MAI 2019 – VARJUPAIKADE MTÜ

6. JUUNI 2019 –PEEDU KOOL JA KOGUKONNAMAJA 

7. JUULI 2019 –PEAASI

8. AUGUST 2019 – EESTI LIHASEHAIGETE SELTS

 

9. SEPTEMBER  2019- KIUSAMISVABA KOOL

 

10. OKTOOBER 2019 – EESTI METSLOOMAÜHING

 

11. NOVEMBER 2019 – LASTE JA NOORTE KRIISIPROGRAMM

 

12. DETSEMBER 2019 – EESTIMAA LOODUSE FOND

Kallid kliendid ja sõbrad! Meie heategevuskalendri üleskutsele laekus lausa 28 erineva organisatsiooni nime, kellele võiksime annetusi koguda. Aitäh kõigile vastanutele. Nagu lubatud, siis loosisime täna hommikul kõigi vastanute vahel välja ka meie salongi 30-eurose kinkekaardi. Palju, palju õnne Tiivi Pihla, loosiratas valis välja just Teie

Kuna aastas on vaid 12 kuud, siis valiku tegemine osutus oodatust keerulisemaks, sest südames sooviksime aidata kõiki. Projekti algusjärgus oleme taas kogenud imelist tunnet, et meie ümber on nii palju häid inimesi ja organisatsioone, kes iga päev teevad oma tööd suure südame ja hingega, et muuta Eesti paremaks paigaks, kus kõigil elusolenditel oleks mõnus ja turvaline elada.

2019. aastal kogume oma massaažitundidelt teenitud tulust annetusi järgnevatele organisatsioonidele: SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, Päästeliit, Loomus, Vähiravifond “Kingitud Elu”, Varjupaikade MTÜ, Peedu kooli- ja kogukonnamaja, Peaasi, Eesti Lihasehaigete Selts, Kiusamisvaba Kool, Eesti Metsloomaühing, Laste ja Noorte Kriisiprogramm, Eestimaa Looduse Fond. Infot projekti kulgemise kohta kajastame nii Facebookis kui ka meie kodulehel pingeprii.ee

Head organisatsioonid ja vabatahtlikud. Soovime teid siiralt tänada, et olemas olete ja suudate iga päev teha niivõrd tänuväärset tööd!

Ilusat aasta lõppu kõigile ning veelgi paremat, pingevabamat ja edukamat uut aastat! Olete kõik oodatud ka uuel aastal meie juurde massaaži. Otse meie kodulehel saate endale mugavalt broneerida sobiva massaažiaja.