Praktikant Pille

Pingeprii meeskonnaga liitub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õppiv Pille Jaanimäe, kes sooritab meie juures lõpupraktikat. Esimene võimalus praktikandi juurde tulla on juba 03.09.2019.

Saab kindlasti olema tore periood, kus õppimist, kogemuste jagamist ja arenemist on nii Pillel kui ka Pingepriil. Loodame Pillele pakkuda praktikakohta, mis annaks piisavalt erinevaid kogemusi, et  hiljem kindla käega iseseisvalt massöörina jätkata.

Väike tutvustus Pille kohta:

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õpilasena olen jõudnud oma lõpupraktika sooritamiseni Pingeprii salongis. Õpinguid alustasin 1,5 aastat tagasi ja massaažialaseid teadmisi ja kogemusi olen nüüdseks saanud teoorias koolist ja eelnevatest

 

praktikabaasidest Tartu Vspas ja SA-s Elva Haigla. Peatselt algaval viimasel sügissemestril õpin spordi-, laste- ja idamaade massaaži ning refleksoloogiat. Loodan, et saan neid teadmisi realiseerida oma viimases lõpupraktika salongis koos muude massaažiliikidega. 

Terviseteemad on mind alati paelunud ja olen seisukohal, et inimene ise saab oma  tervist väga suures osas mõjutada nii liikumisharrastuste kui ka tervisliku toidu ja eluviiside näol. Mu senine tööelu on põhiliselt olnud seotud inimeste teenindamisega, sealhulgas  palju aastaid raamatupoe müüjana. Praegused õpingud on isiklikus plaanis olnud mulle väga kasulikud, sest oskan nüüd paremini jälgida enda kehahoidu ja anda soovitusi ka lähedastele kogu lihaskonna treenimiseks. Töö tegemise ajal keskendun täielikult kliendile ning kõik muud mõtted lülituvad välja, naudin seda aega. Niisiis on retk massaaži valdkonda minu jaoks väga huvitav ja tunnen end õigel kursil olevat. Ootan kõiki soovijaid lahkesti massaažile, et saaksin läbi teie uusi kogemusi ja kindlat kätt harjutada.

 

Tervitades, 

Pille Jaanimäe