Usaldusväärne Ettevõte 2016

Pingeprii OÜ pälvis möödunud nädalal sertifikaadi Usaldusväärne Ettevõte 2016.

Kliendi Arvamusuuringute Keskus tõi Eestisse projekti, mis tunnustab usaldusväärseid ettevõtteid üle Euroopa. Sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte” väljastatakse Eesti firmadele, mille analüüsitud veebikuvand vastab kõrgetele kvaliteedinormidele.

“Poolas asuva Uute Tehnoloogiate Keskuse uuring näitas, et üle 90% tarbijatest valib koostööks ettevõtteid vastavalt nende mainele internetis,” selgitab Kliendi Arvamusuuringute Keskuse piirkondlik juht Kaidi Kullamaa, “Seetõttu leitakse tänapäeval nii ostusoovi kui ka koostöövajaduse korral ettevõtteid otsingumootorite ja sotsiaalvõrgustike kaudu, kus üheks valuutaks on just tagasiside klientide poolt. Meie projekt leiabki häid eeskujusid ja pakub neile lisavõimalusena luua visiitkaart veebikeskkonnas“.

Usaldusväärne ettevõte

Kliendi Arvamusuuringute Keskuse innovatiivse kliendirahulolu projekti uuringud kontrollivad vastavate indikaatorite abil ettevõtte veebikuvandit ja usaldusväärsust. Tarkvara kogub teenusepakkujate kohta tuleva tagasiside internetis ning hindab ettevõtted kas usaldusväärseteks või siis mitte. Positiivse kuvandi korral kvalifitseerub ettevõte sertifikaadile “Usaldusväärne Ettevõte”, mille väljastab Kliendi Arvamusuuringute Keskus.

Sertifikaati “Usaldusväärne Ettevõte” annab välja Kliendi Arvamusuuringute Keskus. Uuringu meetodiks on 2013. aastal Poolas väljatöötatud algoritmidel põhinev analüüs, mis mõõdab negatiivse tagasiside osakaalu ettevõtte veebikuvandis.

http://www.usaldusvaarneettevote.ee/show,54,pingeprii-o