Firmast

Pingeprii OÜ pakub Tartus kvaliteetset massaažiteenust.

Massöörid peavad iga seansi juures oluliseks kliendi soovidega arvestamist, individuaalset lähenemist (sh anamneesi võtmist, samuti kombineerime vajadusel erinevaid massaažitehnikaid ja liike), eesmärkide läbimõtlemist ning kliendiga olukorra analüüsimist.

Kõige paremad tulemused saavutatakse kliendi ja massööri koostöös.

Firmas tegutsevad massaažiterapeudid on läbinud hulganisti erialaseid kursuseid ja koolitusi, alates anatoomiast ja füsioloogiast kuni lümfimassaažini. Omades selgemat pilti inimkeha olemusest ja liikumisest, on probleemide leidmine ja lahendamine tunduvalt efektiivsem.

Massöörid on läbinud erialased kutseeksamid ning omavad kutsetunnistust Massaažiterapeut tase 6.

Pideva enesetäiendamisega loodavad massöörid oma klientidele pakkuda veelgi paremat ja kvaliteetsemat teenust.

Pingeprii all tegutseb kolm massaažiterapeuti:

Erge

Erge on õppinud Tartu Ülikoolis kehakultuuri. Ta alustas noorelt raskejõustiku ehk judo ja sumoga ning ülikooli ajal veel tõstmise ning poksiga. Aastal 2013 kolis Erge elama ja töötama Soome ning 2017. aasta augustis õppis ta Helsingi Spordimassaaži erakoolis, kus omandas massööri kvalifikatsiooni klassikalises- ja spordimassaažis. Intensiivne õppetöö ja praktika toimusid õpetajate/juhendajate näpunäidete järgi terve aasta soome, inglise ja ladina keeles. See andis talle Soomes massööri erialal 4. taseme. Alates 2018. aastast töötab Erge Tartus massöörina.

Tania

Tania on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õenduse eriala ja seejärel õppinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis massööriks (Tase 5) ja massaažiterapeudiks (Tase 6). Samuti omab Tania EQF Tase 4 treeneri litsentsi.

Lisaks on Tania läbinud erialaseid täiendkoolitusi ning andnud ka ise mitme aasta jooksul erinevaid massaažialaseid kursusi, olnud õpilastele juhendajaks ja töötanud massaažiterapeudina Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis.

Valdur

Valdur on samuti omandanud massööri kutsetunnistuse ja tegutsenud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis õpilaste juhendajana, läbi viinud mitmeid massaažialaseid kursuseid ning pakkunud koolis massööri teenust.