Firmast

Pingeprii OÜ pakub Tartus kvaliteetset massaažiteenust.

Massöörid peavad iga seansi juures oluliseks kliendi soovidega arvestamist, individuaalset lähenemist (sh anamneesi võtmist, samuti kombineerime vajadusel erinevaid massaažitehnikaid ja liike), eesmärkide läbimõtlemist ning kliendiga olukorra analüüsimist.

Kõige paremad tulemused saavutatakse kliendi ja massööri koostöös.

Firmas tegutsevad massaažiterapeudid on läbinud hulganisti erialaseid kursuseid ja koolitusi, alates anatoomiast ja füsioloogiast kuni lümfimassaažini. Omades selgemat pilti inimkeha olemusest ja liikumisest, on probleemide leidmine ja lahendamine tunduvalt efektiivsem.

Massöörid on läbinud erialased kutseeksamid ning omavad kutsetunnistust Massaažiterapeut tase 6.

Pideva enesetäiendamisega loodavad massöörid oma klientidele pakkuda veelgi paremat ja kvaliteetsemat teenust.

Pingeprii all tegutseb kolm massaažiterapeuti:

Liisa

On tegutsenud massöörina aastast 2011. Lõpetanud seejuures massööri eriala aastal 2016 ning massaažiterapeudi eriala aastal 2018.

Tania

Tania on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õenduse eriala ja seejärel õppinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis massööriks ja massaažiterapeudiks.

Lisaks on Tania läbinud erialaseid täiendkoolitusi ning andnud ka ise mitme aasta jooksul erinevaid massaažialaseid kursusi, olnud õpilastele juhendajaks ja töötanud massaažiterapeudina Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis.

Valdur

Valdur on samuti omandanud massööri kutsetunnistuse ja tegutsenud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis õpilaste juhendajana, läbi viinud mitmeid massaažialaseid kursuseid ning pakkunud koolis massööri teenust.